Novinky
01.03.2020
Systémy pro měření teploty lidského těla
Jednou z metod měření tělesné teploty je využití speciálních termálních kamer. Tento způsob je velice efektivní hlavně z pohledu rychlosti měření. Výh... číst celé
13.08.2019
Autem na parkoviště jen přes registrační značku?
 Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás kontaktujte zde: číst celé
14.03.2018
Vítejte na našem e-shopu
Najdete zde všechny informace o firmě a také čím se zabýváme. V sekci e-shopu si můžete objednat tiskárny, tonery, inkousty, počítače, monitory, kamer... číst celé
Zobrazit všechny novinky
PODPORA
  1. Úvod
  2. Záchrana dat
Záchrana dat

Určitě se vám to už někdy stalo že jste omylem smazali data z flashky, zformátovali externí disk nebo ho upustili na zem a on teď nefunguje. Ztráta dat z počítače či jiného zařízení je asi tou nejhorší noční můrou. Data mají pro každého z nás často nevyčíslitelnou hodnotu, ať již jde o ta osobní, nebo firemní. Rychlé a odborné řešení je může ve většině případů zachránit a zabránit tak velkým škodám.

S čím vám pomůžeme:

  • Svoz, rychlá diagnostika a návrh řešení
  • Obnova dat z flashdisků, HDD, SSD, RAIDových polí, paměťových karet, NAS
  • Software – smazaná data, zformátovaný disk, poškozený souborový systém, přepsaný disk
  • Po odsouhlasení provedeme rekonstrukci dat, kterou předáme na vámi vybraném nosiči
  • Pokud to poškozené medium dovolí, nabízíme i možnost svozu zařízení pro urychlení celého procesu

Jaký volíme přístup?

Pokud dojde k poškození nosiče dat, je nejlepší s ním moc nehýbat, abyste předešli riziku dalšího poškození. Stačí zavolat a náš technik přijede k vám a provede základní analýzu. Některé problémy se dají vyřešit přímo na místě, ale ve složitějších případech je potřeba odvézt médium do naší laboratoře. Další postup přizpůsobíme vašemu přání.

 

Dokážeme obnovit smazaná data z pevného disku, externího HDD, RAID pole, SD paměťových karet, flash pamětí nebo SSD disků s vysokou mírou úspěšnosti. Zachráněná data vrátíme na vámi vybraném nosiči.

Jak bude záchrana dat probíhat?

Stačí potvrdit objednávku a o ostatní se postaráme my. Nejdříve vám zavoláme, abychom zjistili, co vás trápí a na co se máme připravit. Dohodneme se na termínu, kdy na nás budete mít čas, a pro poškozené zařízení si přijedeme. Po seznámení se s daným problémem se dohodneme na dalším postupu.

 

objednat  záchranu dat 

 

Platební metody:

 

  • Platba v hotovosti
  • Platba dobírkou
  • Platba převodem (Zálohová platba)

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Jsme na Facebooku

Partneři webu
 Párty, oslavy, večírky, moderování, ozvučení a osvětlení akcí

Rychlý kontakt
Logo
Patrik Lucký
Patrik Lucký
9:00 - 17:00
© 2009-2023 LUCKYCOMP S.R.O.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz