Novinky
01.03.2020
Systémy pro měření teploty lidského těla
Jednou z metod měření tělesné teploty je využití speciálních termálních kamer. Tento způsob je velice efektivní hlavně z pohledu rychlosti měření. Výh... číst celé
13.08.2019
Autem na parkoviště jen přes registrační značku?
 Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás kontaktujte zde: číst celé
14.03.2018
Vítejte na našem e-shopu
Najdete zde všechny informace o firmě a také čím se zabýváme. V sekci e-shopu si můžete objednat tiskárny, tonery, inkousty, počítače, monitory, kamer... číst celé
Zobrazit všechny novinky
PODPORA
  1. Úvod
  2. Vzdálená podpora IT
Vzdálená podpora IT

Dobře víme, že když přestane fungovat počítač nebo spadne server, potřebujete pomoc okamžitě a nemůžete čekat, až si někdo udělá čas nebo se proplete se dopravními zácpami. Připravili jsme proto službu, která vyřeší vaše problémy hned. IT Podpora na dálku představuje kvalitní komplexní IT řešení, díky kterému snížíte náklady nejen na správu sítí. Naši technici navíc mluví srozumitelným jazykem, takže se nemusíte bát, jim zavolat.

S čím vám pomůžeme:

  • Rychlé a efektivní řešení většiny problémů a těžkostí s IT technologiemi
  • Jednorázové řešení akutních problémů
  • Každodenní vzdálená správa
  • Díky naší efektivitě snížíme provozní náklady IT

Na co se můžete v rámci vzdálené IT podpory těšit?

Pokud se u vás vyskytne nějaký problém s počítačem či sítí, stačí nám o tom dát vědět. Náš zkušený technik vám zavolá, a pokud to bude možné, navrhne řešení prostřednictvím vzdálené správy, které je rychlé, efektivní, a cenově výhodné. Pomůže vám s padající sítí, problémovými aplikacemi, složitějším nastavením či s čímkoli rady, s čím si nevíte rady. 

Jak bude vzdálená IT podpora probíhat?

Po potvrzení objednávky vám zavoláme, abychom zjistili, co vás trápí. Po vaší autorizaci se zkušený technik specializovaným zabezpečeným softwarem připojí přímo na vaše zařízení, a vy přímo na svém monitoru uvidíte, jak pracuje. Přitom s vámi bude stále v telefonickém kontaktu. V případě, že problém nepůjde vyřešit na dálku, je možné si s technikem domluvit návštěvu přímo u vás.

Za co platíte?

V samotné ceně služby získáte úvodní konzultaci a 60 minut práce našeho kvalifikovaného technika prostřednictvím vzdálené správy. Pokud budete mít více požadavků či zájem o dlouhodobější projekt, navrhneme vám vhodné řešení za přívětivé ceny.

 

objednat vzdálenou podporu IT 

a poté si stáhněte naši aplikaci  

 

Platební metody:

 

  • Platba v hotovosti
  • Platba dobírkou
  • Platba převodem (Zálohová platba)

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Jsme na Facebooku

Partneři webu
 Párty, oslavy, večírky, moderování, ozvučení a osvětlení akcí

Rychlý kontakt
Logo
Patrik Lucký
Patrik Lucký
9:00 - 17:00
© 2009-2023 LUCKYCOMP S.R.O.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz